Blog

Sesja ślubna

Sesja ślubna – taka wymarzona 

Wymarzona sesja ślubna to dla wielu par jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z ich wielkim dniem. To nie tylko okazja do stworzenia pięknych i niezapomnianych zdjęć ślubnych, ale również moment, który pozostanie na zawsze w ich wspomnieniach. Oto kilka elementów, które mogą uczynić waszą sesję ślubną niezapomnianą:

Lokalizacja:

Wybierzcie miejsce, które będzie dla Was szczególne i odzwierciedlać Wasz styl, charakter. To może być piękna plaża, las lub park lub ciasne uliczki Krakowa albo romantyczne kawiarnie. 

Styl sesji:

Każda para ma swój własny styl, który chce wyrazić w czasie sesji. Może to być romantyczna sesja w plenerze, stylowe ujęcia w stylu vintage, sesja w stylu boho, glamour lub klasyczna. Wybierzcie styl, który najlepiej oddaje Waszą osobowość i gust. O waszym preferencjach porozmawiajcie z fotografem ślubnym tak aby elekt końcowy był taki jak sobie wymarzyliście. 

sesja slubna, fotograf slubny krakow

Z doświadczenie zawsze polecam organizację sesji ślubnej maksymalnie do miesiąca od daty ślubu. Wszyscy żyją jeszcze tymi emocjami a później jak to w życiu idziemy dalej, pamiętając oczywiście o ślubie ale już nowe projekty mamy w głowie.  

Czasami na sesji ślubnej „towarzyszy” nam samochód do ślubu – poznajcie moje ulubione