O MNIE

Urodziłem się na wschodzie Polski, mieszkałem w Londynie, Nowym Jorku, Buenos Aires. Ostatecznie los zaprowadził mnie do Krakowa, gdzie mieszkam z rodziną. Mam dwóch cudownych synów i żonę, która jest najwspanialszą kobietą na świecie oraz wielkiego rudego psa.

Kocham podróże i dobrą kuchnię, w szczególności włoską i tajską, a wieczór z książką i gorącą kawą należy do ulubionych.

Energii dodaje mi ukochany rower, którym przejechałem pół Europy i całą Amerykę Południową. Spokój odnajduję w górach i na zielonej kanapie w moim salonie.

Po obszernym fotoreportażu z wyprawy do Ameryki Południowej magazyn Podróże wybrał mnie Podróżnikiem Roku.

Zdjęcia robię na całym świecie.

Moja fotograficzna pasja trwa już 17 lat. Pożyczyłem wtedy prostego Canona, i dzięki niemu nauczyłem się patrzeć. Zajmowałem się już fotografią reklamową, reportażem dziennikarskim. Również w fotografii ślubnej odnalazłem emocje i piękno. Mam zaszczyt uczestniczyć w najważniejszych i najintymniejszych chwilach. Obecnie pracuję jako fotograf ślubny Kraków.

Fotografia ślubna jest dla mnie połączeniem reportażu, naturalnego piękna i detalu. Staram się uchwycić najważniejsze chwile w prosty i radosny sposób. Chcę, by moje zdjęcia ślubne były ponadczasowe, bogate w treść i ujęte w odpowiednią formę, pełne emocji i piękna. Interesują mnie ludzie – ich miłość, radość, wzruszenie.

Zobaczcie moje Portfolio

a jeżeli moje zdjęcia ślubne spodobają się Wam to zapraszam do kontaktu

fotograf krakow mietek malek