Zdjęcia do dyplomu Kraków

Zdjęcia do dyplomu Kraków

Chwila, w której otrzymujemy swój dyplom – to symboliczne potwierdzenie ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu. Aby ten moment był jeszcze bardziej niezapomniany, warto zadbać o profesjonalne zdjęcie które będzie w dyplomie, które będzie nie tylko pamiątką na całe życie, ale również wizytówką naszej kompetencji i sukcesów.

W naszym studio fotograficznym oferujemy usługi wykonania profesjonalnych zdjęć do dyplomu. Dzięki naszej wieloletniej praktyce i doświadczeniu w branży, gwarantujemy najlepszą jakość usługi i zadowolenie naszych klientów.

Zadbamy o każdy szczegół, aby Twoje zdjęcie było idealne – dopasujemy oświetlenie, tło oraz kadr, tak aby podkreślić Twoją indywidualność i pewność siebie. Nasze zdjęcia są wykonane w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu będą wyglądać doskonale na papierze oraz w wersji elektronicznej.

Zapewniamy również szybki czas realizacji zamówienia oraz konkurencyjne ceny. 

Może nie oddamy Wam zdjęć w 5 minut ale za to otrzymasz zdjęcie wysokiej jakości, które będzie Cię reprezentować w najlepszym świetle. 

Jak powinno wyglądać zdjęcie do dyplomu w Krakowie?

Jeżeli chodzi o wymiary zdjęcia to wymagane są zdjęcia w wymiarze 45×65 mm (szerokość x wysokość), może być kolorowe lub czarno-białe. Zdjęcia do dyplomu mogą być robione lewym półprofilem lub na wprost (zależy od uczelni). 

Ile kosztuje zdjęcie do dyplomu w Krakowie?

Za komplet 4 zdjęć zapłacicie w naszym studio 150 zł. Otrzymacie 4 wydrukowane zdjęcia a kopia w wersji cyfrowej zostanie przesłana na waszego e-maila jeżeli będziecie chcieli.