Fotograf ślubny Kraków

Cześć! Nazywam się Mieczysław Małek i 10 lat temu otworzyłem Mietek Małek Studio a skoro jesteście na mojej stronie, wnioskuje że przed Wami jeden z najważniejszych dni w waszym życiu jakim jest ślub i aktualnie szukacie świetnego fotografa ślubnego w Krakowie

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA W KRAKOWIE

Wielu z Was zadaje sobie pytanie jaka powinna być fotografia ślubna i jak powinny wyglądać zdjęcia ślubne, które zostaną z Wami na całe życie. 

Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczenie opowiem Wam o moim podejściu do fotografii ślubnej i pracy fotografa w tym wyjątkowym dniu ślubu. Zacznijmy od tego, że dla mnie jako fotografa, Małopolska  jest głównym miejscem pracy i najczęściej pracuję w takich miastach jak Kraków, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała ale bardzo często jestem zapraszany przez Was w przeróżne części Polski i Europy aby fotografować Wasze śluby w wyjątkowych i klimatycznych miejscach. Wielu moich przyjaciół zazdrości mi pracy fotografa ślubnego i fotografa rodzinnego gdyż zawsze otaczam się szczęśliwymi i uśmiechniętymi ludźmi a dzień ślubu jest zawsze tym wyjątkowym i radosnym dniem kiedy cała rodzina i przyjaciele mogą się zebrać razem i uczestniczyć w szczęściu Państwa Młodych. 

ZDJĘCIA ŚLUBNE – JAKIE POWINNY BYĆ ?

Po pierwsze naturalne. Towarzyszę Wam od przygotowań, które zawsze są pełne emocji, urzekających momentów oczekiwania Państwa Młodych. Czas przygotowań jest bardzo ważny, bo oswajacie się ze mną jako fotografem ślubnym i po pewnym czasie zapominacie, ze ktoś robi zdjęcia i dzięki temu zachowujecie się naturalnie a tego właśnie szukam w zdjęciach ślubnych, które na koniec trafią do albumu ślubnego.  

Dzisiejsza fotografia ślubna zmieniła się, odchodzi się od wielu sztywnych zasad na rzecz naturalności i wolności wyboru, dlatego coraz większą popularnością cieszą się śluby plenerowe czy śluby humanistyczne. Sesja ślubna też wygląda inaczej, nie ma już pozowania na ściance, jest za to dużo naturalności i radości państwa młodych. Ślub i wesele stają się dniem wolności i miłości w gronie wybranych, ukochanych osób. Nawet moda na samochód do ślubu uległa zmianie, częściej widzi się państwa młodych w starym Fiacie 500 czy VW Samba Busie niż w eleganckim Roys Royce.

Pary Młode dla których przygotowuję reportaż ślubny chcą aby ich zdjęcia ślubne były spontaniczne, nie ustawiane, nie wyreżyserowane, ponadczasowe a to się dokładnie pokrywa z tym jak ja widzę dzisiejszą fotografię ślubną i moją prace jako fotografa ślubnego. Nie lubię stawianych kadrów i nigdy nie ingeruję w przebieg ślubu i wesele, dokumentuje nie reżyseruję. 

Zobaczcie moje portfolio

Zawsze staram się pracować niezauważenie, często Pary Młode gdy odbierają zdjęcia ślubne lub album ślubny, mówią mi, że nie widzieli mnie na  ślubie i weselu.

Jako fotograf ślubny istotne jest dla mnie aby przygotować dla Was niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Bardzo ważnym aspektem jest nie tylko Wasze otoczenie ale rodzina i przyjaciele którzy są z wani w dniu ślubu, bo oglądając zdjęcia z reportażu ślubnego po wile latach to właśnie ich będziecie szukać najbardziej. 

Ile kosztuje fotograf ślubny w Krakowie ?

Jest to jedno z istotnych pytań, które pojawia się zaraz po tym jak stwierdzicie, że podobają się Wam moje zdjęcia. Oferuję trzy pakiety ślubne, które nie są sztywne i możecie je modyfikować- w wersji mini, classic i premium. Najważniejszą częścią każdego z nich jest reportaż z dnia Waszego ślubu. Pakiety głównie różnią się czasem mojej pracy i ilością zdjęć które dostajecie na koniec czy to w wersji elektronicznej czy papierowej. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Wymarzona sesja ślubna

Sesja ślubna to wyjątkowe wydarzenie, które trwa tylko przez chwilę, ale  pozostaje na zawsze w pamięci i na waszych zdjęciach ślubnych. To moment, który warto uwiecznić, aby móc powracać do niego w każdej chwili i dzielić się nim z najbliższymi. Sesja ślubna to także doskonała okazja, aby spędzić czas z ukochaną osobą i stworzyć razem niezapomniane wspomnienia.

Państwo Młodzi

Sesja ślubna daje nam okazje trochę zaszaleć. Zawsze nakłaniam pary nawet na krótki plener w dniu ślubu. Coraz więcej par decyduje się na lokalizacje w plenerze lub miejscach bliskich ich sercu.To pozwala na uzyskanie unikalnych zdjęć, które będą odzwierciedlać charakter i waszą osobowość.

Podczas sesji ślubnej staram zadbać o każdy detal i uchwyci najpiękniejsze momenty. Chcę abyście na zdjęciach z pleneru byli naturalni, spontaniczni także wyznaczam kierunek ale nie ustawiam Was mówiąc lewa ręka tu a prawa tu. Zawsze wykorzystuje światło i kompozycję, aby stworzyć niepowtarzalne zdjęcia z sesji ślubnej, które będą stanowić pamiątkę na całe życie, dlatego aby wpłynąć na atmosferę zdjęć wybieram poranki lub późne popołudnia często zahaczając o tzn golden hour. 

Sesja ślubna to doskonała okazja, aby pokazać swoją miłość i emocje, które towarzyszą w tym wyjątkowym dniu. To czas, który warto spędzić w romantycznej atmosferze, ciesząc się chwilą i tworząc niepowtarzalne wspomnienia. W zakładce FAQ znajdziecie więcej odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania odnośnie sesji ślubnej w Krakowie i nie tylko.

FOTOGRAF ŚLUBNY Z KRAKOWA KTÓRYM CHCECIE WSPÓŁPRACOWAĆ

Poznajmy się, napijmy się razem kawy, porozmawiajmy o Waszym najważniejszym dniu. Ja Wam opowiem o mojej fotografii a oglądając moje portfolio i może rozmawiając z parami dla których robiłem już zdjęcia ślubne przekonacie się, że autentyczność, miłość i szczęście jest tym co chcecie widzieć na swoich zdjęciach ślubnych i żebym to ja towarzyszył Wam jako fotograf ślubny w tym jednym z najważniejszych dni w życiu a może tak jak dla wielu moich Par Młodych zostanę Waszym fotografem rodzinnym z którym spotykacie się na zdjęcia zawsze podczas wyjątkowych chwil waszego życia, które chcecie uwiecznić.  Tutaj znajdziecie kontakt do mnie.