Blog

Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców

Dzień ślubu jest wielkim przeżyciem dla Waszych rodziców, jest dniem w którym rozpoczynacie nowy etap życia. Opuszczacie rodzinny dom i sami zakładacie rodzinę, dlatego podziękowania dla rodziców w tym wyjątkowym dniu są tak ważne. 

Chyba nie ma lepszej okazji aby podziękować rodzicom za wszystko co dla Was robili i kim jesteście dzięki nim. 

podziękowania dla rodziców, slub, fotograf ślubny krakow

Kiedy zorganizować podziękowania?

W polskiej tradycji był ustalony pewien schemat wesela tj. Składnie życzeń dla Młodej Pary, Obiad weselny, pierwszy taniec, zabawa, tort weselny, podziękowania dla rodziców i oczepiny o północy. Na szczęście ten schemat nie jest już sztywną zasadą i bardzo wiele Par decyduje się na różne modyfikacje. 

Z doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że dobrze zorganizować podziękowania dla rodziców przed północą wtedy kiedy wszyscy gościa są na przyjęciu bo to właśnie północ jest często tym punktem kiedy pierwsi goście zaczynają opuszczać przyjęcie. 

Podziękowania dla rodziców – jaki wybrać prezent ?

Wręczenie drobnego upominku rodzicom na pewno jest dobrym pomysłem, coś co zostanie z NImi na zawsze i będzie im przypominało o dniu waszego ślubu a połączenie tego ze szczerym podziękowaniem za trud i miłość na pewno wzruszy ich do łez. 

Wiem jak trudno przelać uczucia na papier dlatego poniżej chciałbym przedstawiać Wam zarys podziękowań dla rodziców, może Wam się przyda kiedy będziecie chcieli im dziękować na ślubie za wszystko co dla Was zrobili.

Dzisiejszy dzień jest dla nas wyjątkowy i pełen radości. Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować naszym rodzicom za wszystko, co dla nas zrobili przez te wszystkie lata.

Dziękujemy Wam, że byliście zawsze przy nas, kiedy potrzebowaliśmy Waszej pomocy, że służyliście nam radą i wsparciem, a także za miłość, którą zawsze nam okazywaliście. Bez Waszej obecności i wsparcia nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj.

Dziękujemy Wam za to, że nas wychowaliście i nauczyliście nas wielu wartości, które pomogły nam stać się ludźmi, którzy teraz jesteśmy. Dzięki Wam mamy silne fundamenty, które pozwalają nam budować szczęśliwe życie razem.

Drodzy Rodzice, jesteście dla nas wzorem i inspiracją. Obiecujemy, że będziemy dążyć do tego, by być dla Was dumą i radością. Dziękujemy, że jesteście zawsze przy nas, że jesteście naszymi największymi przyjaciółmi i że kochacie nas bezwarunkowo.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za wszystko, co dla nas zrobiliście. Bez Waszej miłości i wsparcia nasze życie byłoby uboższe. Kochamy Was bardzo i jesteśmy dumni, że możemy dziś podziękować Wam publicznie, w tym szczególnym dniu.

Must have na każdym ślubie – wiadomo kwiaty