Ponadczasowe. Piękne. Prawdziwe.

Kim jestem

Urodziłem się na wschodzie Polski, mieszkałem w Londynie, Nowym Jorku, Buenos Aires. Ostatecznie los zaprowadził mnie do Krakowa, gdzie mieszkam z rodziną. Mam dwóch cudownych synów i żonę, która jest najwspanialszą kobietą na świecie oraz wielkiego rudego psa.

Fotografia ślubna

Moja pasja i praca łączą się w fotografii. W fotografii ślubnej odnalazłem emocje i piękno, którego szukam. Fotografowanie Was w tym wyjątkowym dniu to niezwykle wdzięczna praca. Jesteście radośni, uśmiechnięci, piękni i wzruszeni. Mam zaszczyt uczestniczyć w Waszych najważniejszych i najintymniejszych chwilach.

ślub slub w krakowie fotograf slubny krakow panna młoda fotograf krakow wesele pan młody wedding photographer wedding in cracow wedding in poland

Moje zdjęcia

Chcę, by moje zdjęcia ślubne były ponadczasowe, bogate w treść i ujęte w odpowiednią formę, pełne emocji i piękna. Najbardziej interesują mnie ludzie – ich miłość, radość, wzruszenie. Kocham czarno-białe zdjęcia, gdyż oddają całą prawdę.

Fotograf pełny pasji, pozytywnej energii, no i bardzo sympatyczny gość, z którym od pierwszego kontaktu do końca pleneru bardzo fajnie się nam współpracowało. Bez wątpienia profesjonalista!!! W ciągu ślubu i wesela praktycznie nie widoczny, ale i tak był w stanie uwiecznić na zdjęciach emocje, każdą znaczącą chwilę i najpiękniejsze momenty tego wyjątkowego dla nas dnia. A przecież dokładnie o to chodzi. Zdjęcia są cudowne. Im częściej się je ogląda, tym bardziej się zachwyca. Fantastyczna pamiątka. Więc jeszcze raz bardzo dziękujemy i bardzo polecamy!!! - Gosia i Andrzej.

Wspaniały człowiek i fotograf. Niewidzialny, a jednak potrafi uwiecznić najpiękniejsze i najbardziej intymne momenty.

Artysta który potrafi uchwycić chwile na fotografiach. Do tego pogodny i komunikatywny. Polecam każdemu kto liczy na dobrą współpracę i wyjątkowe zdjęcia!