fotografia ślubna zakopane

Bukowina Tatrzańska

Uwielbiam takie śluby – śluby na których Państwo Młodzi przeprowadzają wszystko od A do Z dokładnie tak, jak to sobie wymarzyli, w całkowitej zgodzie ze sobą i na pełnym luzie. Główni bohaterowie wydarzenia uwielbiają góry i postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w Timberlandach i polarach, w Sanktuarium na Wiktorówkach, w Tatrach Wysokich. Ślub w Tatrach może wydawać się wyzwaniem, ale Państwo Młodzi podeszli do sprawy z wielką swobodą. Skupili się na sobie, na swoich uczuciach, na radości z dzielenia najważniejszych chwil z najbliższymi im ludźmi. Ich ślub wspominam jako jeden z najbardziej niezwykłych, na jakich miałem przyjemność być.

I love such weddings – weddings in which the young couple do everything from A to Z exactly as they dreamed of, in complete harmony with each other and in full swing. The main characters of the event adore mountains and decided to say sacramental „I do” wearing Timberland boots and fleece jackets, in the Sanctuary of Wiktorówki, in the High Tatra Mountains. Wedding in the Tatra Mountains may seem like a challenge, but the young couple came to the matter with great freedom. They focused on themselves, on their feelings, on joy of sharing the most important moments with their loved ones. I remember their wedding  as one of the most unusual I had the pleasure of take part in.

fotograf ślubny zakopane mietek małek fotograf mietek małek fotografia ślubna zakopane fotografia ślubna zakopane dekoracje na wesele inspiracje wesele mietek małek wesele inspiracje inspiracje na ślub wesele bukowina tatrzańska wesele podhale